W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie świetlicy brali udział w zajęciach programu własnego “Arteterapia – szczęśliwy świat tworzenia” 🙂 Głównym celem programu było wspomaganie wszechstronnego rozwoju […] Czytaj dalej
Świetlica szkolna znajdująca się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gierałtowicach
W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie świetlicy brali udział w zajęciach programu własnego “Arteterapia – szczęśliwy świat tworzenia” 🙂 Głównym celem programu było wspomaganie wszechstronnego rozwoju […] Czytaj dalej
W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie świetlicy, po raz kolejny wzięli udział w zajęciach programu własnego “Świetlica w krainie multimediów”. Głównym celem zajęć było wyposażenie dzieci […] Czytaj dalej
W środę 3 czerwca, świetlicę odwiedził Pan Policjant Aspirant Sztabowy Piotr Powala i przeprowadził prelekcję pod hasłem “Bezpieczne wakacje” 🙂 Uczniowie przypomnieli sobie najważniejsze zasady […] Czytaj dalej
W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie świetlicy brali udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego “Zabawa sztuką” 🙂 CELE PROJEKTU „Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa […] Czytaj dalej
W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie świetlicy brali udział w cyklu zajęć Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Z baśniami dookoła świata” 🙂 Projekt edukacyjny miał na celu zapoznanie […] Czytaj dalej
W środę 27 maja, świetlicę szkolną odwiedziła pielęgniarka szkolna – Pani Katarzyna Lamla. Uczniowie w ramach tygodnia w świetlicy pod hasłem “Higiena życia codziennego”, wzięli […] Czytaj dalej
W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie świetlicy brali udział w kolejnej edycji projektu “Kreatywne prace plastyczne” 🙂 CELE PROJEKTU „1. Cele główne:*Zaspokajanie naturalnej potrzeby tworzenia sztuki, […] Czytaj dalej
Jest w każdym naszym słowie,a słowa są najprostsze –chleb, mama, dom gościnny,i Wisła, i Mazowsze. I jest w czerwieni maków,i w białych kwiatach wiśni,w piosenkach […] Czytaj dalej
W środę 22 kwietnia, w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi – świetlicę szkolną odwiedził Pan Tomasz Jachnik – podinspektor ds. ochrony i kontroli stanu środowiska […] Czytaj dalej
W środę 15 kwietnia, nastąpiło rozstrzygnięcie X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje ulubione zwierzę”. Na konkurs napłynęło wiele pięknych i ciekawych prac 🙂 Nagrodzeni zostali: […] Czytaj dalej