Światowy Dzień Zwierząt 2021

W poniedziałek 4 października, uczniowie świetlicy uczcili święto zwierząt 🙂

Dzieci mówiły o swoich pupilach, oglądały tematyczne filmiki i prezentacje oraz wykonywały prace plastyczne – rozpoczynając cały tydzień zajęć pod hasłem „Nasze ulubione zwierzaki” 🙂

Naszą świetlicę odwiedziły również uczennice ze Szkolnego Koła PCK – pokazały swoje zwierzątka: papugę i świnkę morską, przestawiły ciekawostki na temat zwierząt i przeczytały opowiadanie z książki „Cukierku, ty łobuzie!” pt.: „Zostałem bohaterem literackim” 🙂 Poza tym, tego dnia w sali gościł żółw i dwa gołąbki 🙂